Impresszum Help Sales ÁSZF Panaszkezelés DSA

Utolsó kommentek

Feedek

HTML

HTML

AA Teljesen Automatizált Kriptó Kereskedés Jövője

Úttörők a Kriptovaluta Kereskedésben: A Tradensea és a Pooolse 


A kriptovaluta piac egyedülálló lehetőségeket kínál, amelyek messze túlmutatnak a hagyományos pénzügyi piacok által kínáltakon. A Tradensea fejlesztése és bevezetése a piacra, mint egy automatizált kereskedő bot, szándékosan a kriptovaluta piacra összpontosított, hogy kihasználja ezeket az előnyöket, és új perspektívákat nyisson a befektetők számára. Az alábbiakban részletezzük, hogy a Tradensea hogyan járul hozzá az iparág formálásához, és hogyan képviseli a Pooolse-szel való együttműködésével az inkluzív gazdasági ökoszisztéma megvalósítását.

Tradensea  automatizált kereskedő szoftver  kriptovaluta kereskedés  kriptovaluta piac  automatizálás  kriptovaluták  blockchain technológia  kereskedési robot  kereskedési stratégiák  piaci ingadozások  profitgenerálás  kockázatkezelés  decentralizált kereskedés  piaci likviditás  algoritmikus kereskedés  kriptovaluta oktatás  kriptovaluta közösség  digitális eszközök  befektetési lehetőségek  pénzügyi fejlődés  piaci trendek  innovatív technológiák  Pooolse  inkluzív gazdasági ökoszisztémakriptovaluta befektetés  kriptopénz piaci elemzés  automatizált kereskedés előnyei  kriptovaluta volatilitás  hozammaximalizálás  kereskedési algoritmusok  kriptovaluta hírek  blockchain innováció  digitális pénznemek  kriptovaluta regulációk  pénzügyi technológiák  kriptovaluta portfólió  decentralizáció előnyei  kereskedési platformok  kriptovaluta tranzakciók  piaci hatékonyság  kriptovaluta tárolás  biztonságos kereskedés  kriptovaluta stratégiák  piaci elemzés eszközök  kriptovaluta kereskedési tippek  kriptovaluta fejlesztések  kereskedési bot beállítások  kriptovaluta kereskedési technikák automatizált kereskedő szoftver kriptovaluta kereskedés kriptovaluta piac kriptovaluták blockchain technológia kereskedési robot kereskedési stratégiák profitgenerálás kockázatkezelés decentralizált kereskedés piaci likviditás algoritmikus kereskedés innovatív technológiák Pooolse kriptopénz piaci elemzés automatizált kereskedés automatizált kereskedés előnyei kriptovaluta stratégiák piaci elemzés eszközök biztonságos kereskedés kriptovaluta kereskedési tippek kriptovaluta fejlesztések  kereskedési bot kriptovaluta kereskedési technikák

A Kriptovaluta Piac Előnyei

  • Magasabb Hozamok Lehetősége: A kriptovaluták volatilitása, miközben kockázatot jelent, jelentős profitot is kínálhat a jól tájékozott és jól időzített kereskedők számára.
  • Kevesebb Szabályozási Korlát: A kriptovaluta piac nagyobb rugalmasságot és gyorsaságot kínál a döntéshozatalban és a kereskedési műveletek végrehajtásában.
  • Állandó Kereskedési Lehetőségek: A piac 24/7 nyitva tartása lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy folyamatosan reagáljanak a piaci fejleményekre.
  • Innováció és Új Digitális Eszközök: A blockchain technológia által kínált innovációk új eszközöket és növekedési lehetőségeket nyitnak meg.
  • Tradensea  automatizált kereskedő szoftver  kriptovaluta kereskedés  kriptovaluta piac  automatizálás  kriptovaluták  blockchain technológia  kereskedési robot  kereskedési stratégiák  piaci ingadozások  profitgenerálás  kockázatkezelés  decentralizált kereskedés  piaci likviditás  algoritmikus kereskedés  kriptovaluta oktatás  kriptovaluta közösség  digitális eszközök  befektetési lehetőségek  pénzügyi fejlődés  piaci trendek  innovatív technológiák  Pooolse  inkluzív gazdasági ökoszisztémakriptovaluta befektetés  kriptopénz piaci elemzés  automatizált kereskedés előnyei  kriptovaluta volatilitás  hozammaximalizálás  kereskedési algoritmusok  kriptovaluta hírek  blockchain innováció  digitális pénznemek  kriptovaluta regulációk  pénzügyi technológiák  kriptovaluta portfólió  decentralizáció előnyei  kereskedési platformok  kriptovaluta tranzakciók  piaci hatékonyság  kriptovaluta tárolás  biztonságos kereskedés  kriptovaluta stratégiák  piaci elemzés eszközök  kriptovaluta kereskedési tippek  kriptovaluta fejlesztések  kereskedési bot beállítások  kriptovaluta kereskedési technikák automatizált kereskedő szoftver kriptovaluta kereskedés kriptovaluta piac kriptovaluták blockchain technológia kereskedési robot kereskedési stratégiák profitgenerálás kockázatkezelés decentralizált kereskedés piaci likviditás algoritmikus kereskedés innovatív technológiák Pooolse kriptopénz piaci elemzés automatizált kereskedés automatizált kereskedés előnyei kriptovaluta stratégiák piaci elemzés eszközök biztonságos kereskedés kriptovaluta kereskedési tippek kriptovaluta fejlesztések  kereskedési bot kriptovaluta kereskedési technikák

  • A Tradensea Mint Úttörő
  • Innovatív Technológiák: A Tradensea fejlett technológiákat fejleszt, mint az algoritmikus kereskedési botok és a decentralizált kereskedési protokollok, amelyek forradalmasítják a kereskedést.
  • Új Kereskedési Stratégiák: Egyedi kereskedési stratégiákat kínál, amelyek kihasználják az adatelemzést, a kvantitatív elemzést, és a viselkedésgazdaságtant.
  • Piaci Hatékonyság: A Tradensea javítja a piaci likviditást, csökkenti a spreadeket, és minimalizálja a csúszást, stabilabb kereskedési környezetet teremtve.
  • Decentralizáció: A MorseDEX-hez hasonló decentralizált kereskedési platformok bevezetésével elősegíti a hagyományos centralizált tőzsdéktől való eltávolodást.
  • Oktatás és Tudatosság: Aktívan részt vesz a kriptovaluta kereskedés oktatásában és tudatosításában, segítve az újoncokat a piac megértésében.
  • Kockázatkezelés: A Tradensea kockázatkezelési stratégiákat és eszközöket kínál, amelyek segítenek a kereskedőknek hatékonyabban navigálni a volatilis kripto piacokon.
  • Piaci Kutatás: Mélyreható piaci kutatásokat végez, hogy felfedezze a trendeket és mintákat, amelyeket megoszt a közösségével.
  • Közösségi Építés és Inkluzivitás

A Tradensea nem csak a technológia és a kereskedési stratégiák terén újít; aktívan építi és ápolja közösségét, ahol a kereskedők és a lelkesedők megoszthatják ötleteiket és betekintéseiket. Ezek a közösségek együttműködésre és tanulásra nyújtanak platformot, elősegítve egy inkluzív és tájékozott kriptovaluta kereskedési környezet kialakítását.

A Tradensea és a Pooolse együttműködése új dimenziókat nyit meg a kriptovaluta kereskedés világában, ötvözve az automatizált kereskedés előnyeit az inkluzív gazdasági ökoszisztéma és közösségi építés elveivel. Ez a szinergia nem csupán a profitmaximalizálás új módját jelenti, hanem egy olyan jövő felé vezető utat is, ahol a kriptovaluta kereskedés mindenki számára elérhető, megérthető és fenntartható.

Exkluzív Regisztráció a Tradensea-ra: Kapcsolódj Be Az Úttörők Közé!


Fedezd fel a kriptovaluta kereskedés új dimenzióit a Tradensea automatizált kereskedési platformon keresztül, amely az innováció és a közösségi építés előmozdítására törekszik. A Tradensea nem csupán egy eszköz a piacon való navigáláshoz; egy olyan közösség része, amely a kriptovaluta kereskedés jövőjét formálja.

Exkluzív Regisztrációs Folyamat


A Tradensea egyedi megközelítést alkalmaz a regisztrációs folyamat során, melynek célja, hogy egy elkötelezett és tájékozott közösséget hozzon létre. A platformra való regisztráció kizárólag meghívó alapján történik, ami biztosítja, hogy minden új tag hozzájáruljon a közösség értékeihez és céljaihoz. Ez a megközelítés elősegíti az inkluzivitást és a diverzitást, miközben fenntartja a magas színvonalat és az elkötelezettséget a pénzügyi fejlődés és prosperitás iránt.

Hogyan Regisztrálj a Tradensea-ra?


Látogass el a Tradensea Weboldalára: Nyisd meg a böngésződet, és írd be a Tradensea hivatalos weboldalának címét. Klikk: https://app.pooolse.com/join/6582
Kattints a 'Regisztráció' Gombra: A weboldal főoldalán található 'Regisztráció' gombra kattintva elkezdődik a belépési folyamat.
Add meg az Ajánló Kódodat: Amikor a regisztrációs űrlapot töltöd ki, használd az ajánló kódot 6582 a hozzáférés aktiválásához. Ez a kód garantálja, hogy közvetlenül csatlakozhatsz a Tradensea exkluzív közösségéhez.
Töltsd ki a Szükséges Információkat: Add meg a személyes adatokat és a kereskedési preferenciákat a regisztrációs űrlapon. Fontos, hogy valós és pontos információkat adj meg, hogy a Tradensea csapata megfelelően tudja támogatni a kereskedési tevékenységedet.
Beküldés és Várakozás a Megerősítésre: Miután elküldted a regisztrációs űrlapot, várj a Tradensea csapatának megerősítésére. Ez lehet egy automatizált e-mail, amely tartalmazza a következő lépéseket, vagy egy személyre szabott üzenet, amely üdvözöl a közösségben.


Miért Érdemes Csatlakozni?


A Tradensea nem csak egy platform a kriptovaluta kereskedés automatizálására; egy mozgalom, amely változást hoz a pénzügyi technológiák világában. Az ajánláson alapuló regisztráció lehetővé teszi, hogy egy olyan közösség részese légy, amely támogatja és ösztönzi tagjait a pénzügyi siker elérésében. Az innovatív technológiák, az új kereskedési stratégiák és az oktatás, valamint a kockázatkezelési eszközök hozzáférése révén a Tradensea platform a kriptovaluta kereskedési céljaid elérésének alapköve lehet.

Csatlakozz hozzánk ma, és legyél részese egy olyan közösségnek, amely az inkluzivitásra, az innovációra és a pénzügyi prosperitásra törekszik. Használd az 6582 ajánló kódot a regisztrációdhoz, és tapasztald meg a Tradensea által kínált előnyöket. Kezdd el az utazást velünk, és formáld a kriptovaluta kereskedés jövőjét!

Ha kérdesed van, keress bizalommal!

Kulcs szavak: Tradensea, automatizált kereskedő szoftver, kriptovaluta kereskedés, kriptovaluta piac, automatizálás, kriptovaluták, blockchain technológia, kereskedési robot, kereskedési stratégiák, piaci ingadozások, profitgenerálás, kockázatkezelés, decentralizált kereskedés, piaci likviditás, algoritmikus kereskedés, kriptovaluta oktatás, kriptovaluta közösség, digitális eszközök, befektetési lehetőségek, kriptovaluta befektetés, kriptopénz piaci elemzés, automatizált kereskedés előnyei, kriptovaluta volatilitás, 

Tovább

Nem elég megvenni, üzemeltetni is kell tudni!

Amikor beszerezzük cégünk számára az első irodai eszközöket, nagyon hamar szembesülünk a jelen kor technikai vívmányainak aktuális problémáival. Sokkal többet tud az „okos-eszköz” mint sejtettük. Természetesen kell találnunk valakit aki, segít nekünk beüzemelni és működtetni. Vagy felveszünk erre egy embert, vagy találunk egy külső céget, amelyik szakszerűen ellátja ezt a feladatot.

szakértő partner egyedül üzemeltet venni szerződéses folyamatos eszköz informatika tervez tervezés okos technikai vívmány megvenni munkaállomás megtalálni kiszervez külsős


Aki külsős céggel üzemelteti a számítógépeit, az már nagyvállalkozás, gondoljuk. Ellenkezőleg! Amikor azon gondolkodunk, hogy ki oldja meg informatikai eszközeink üzemeltetését, első körben a kollégáinkat szoktuk számba venni. Igen, Péter tanult programozást a főiskolán, esetleg Gábor tudna segíteni, aki rettentő gyorsan gépel, merülnek fel a jobbnál jobb ötletek. Ezeket célszerű minél előbb el is vetni… “Power user” (IT-ben erősebb felhasználó) minden vállalkozásnál akad, azonban ezt ne keverjük össze a szakértőkkel akiknek kifejezetten az eszközök üzemeltetése a feladatuk.

A következő gondolat, hogy milyen könnyű a nagy vállaltoknak, ők megbíznak egy jó drága IT üzemeltető céget, akik minden problémát megoldanak. Valójában ez az egyszerű mondat több ponton is sántít.

Először is, ha problémát oldanak meg az üzemeltetők, akkor már nem lehetnek olyan drágák, mert annyira nem is jók. A jól üzemeltetett rendszerek a tervezésnél kezdődnek, úgy tervezik őket, hogy “problémák” ne is legyenek. Sokkal olcsóbb alaposan megvarrni egy jól kiszabott zsákot, mint foltozgatni és folyamatosan pótolni a belőle kiesett dolgokat. Sajnos akkor szoktunk rádöbbenni, hogy szükség van a tervezésre amikor előjönnek az első hibák, hiányosságok. Ezt kerüljük el, már a rendszer tervezésnél kérjük ki szakértők véleményét, hosszú távon bőségesen meg fog térülni.

Ráadásul a kis és középvállalkozásoknak költséghatékonyabb alvállalkozóval megoldani az üzemeltetést, mint “eltartani” egy igazán hozzáértőt. A mai fizetésigények és ehhez tartozó járulékok nehezen kigazdálkodhatóak egy kisvállalkozás életében. Valljuk be, mindenki szívesebben alkalmaz egy saját maga költségeit többszörösen visszahozó értékesítőt, mint egy üzemeltetőt, aki csak „viszi” a pénzt.  Erre nincs is szükség, manapság tervezhető módon, költségként elszámolhatóan tudjuk igénybe venni ezeket a szolgáltatásokat.

A mai piaci árak mellett átlagosan 25-30 informatikai eszköz üzemeltetése felett érdemes gondolkodni saját informatikus beiktatásán. . Ez nem csupán költségekben a határérték, hanem feladatok elvégzésében is a szolgáltató oldaláról.


A nagyobb cégeknek tehát lesz saját profi informatikusuk, de vajon ugyanazt a szakértelmet kapják a kkv-k is az alvállalkozóktól? NEM, mi sokkal többet kapunk. Az IT üzemeltetésre szakosodott társaságok egy cégben zanzásítják a szaktudást, hiszen nem egy személy szolgál ki minket, hanem kb 10 különböző szakterületről érkezett szakértő – csak éppen ugyanazon a megszokott szimpatikus hangon. A XXI.században csakis egyféle hang szólhat a háttérben,a bitek rezzenéséinek hangján, ezek a különböző távfelügyeleti programok zizegései, melyek azonnal jelzik amennyiben a rendszer működési tulajdonságai a meghatározott határértékek felé közelednek. Igen, a mai üzemeltetők ténylegesen a háttérben működnek, hogy mi felhasználók könnyedén, kényelmesen és ami a legfontosabb talán :  folyamatosan, megállás nélkül tudjunk termelni.

Ami az alvállalkozók mellett szól még ezen a területen az a szerződéses jogviszony. Olcsón, gyorsan tudunk váltani, amennyiben esetleg elsőre nem találtuk meg a megfelelő partnert. Sokkal nagyobb felelősséget vállalnak, mint egy alkalmazott és ezt mindössze eszközeink számának erejéig kell kifizetnünk. Összességében tehát sokkal jobban megéri kiszerveznünk eszközeink üzemeltetési feladatait.

Csak egy dolog nagyon nehéz egy jó üzemeltető céggel kapcsolatban, megtalálni őket, ugyanis tényleg láthatatlanok…

Tovább

Miért romlik el minden mai kütyű?

Minden működik magától? Igen, hiszen a mai technológiai eszközök úgy készülnek, hogy az első elindítás után az idők végezetéig működjenek…. ööö.. hát sajnos nem. De miért van ez? Biztos felmerült már a kérdés bennünk, hogy miért is romlik el valami. A mai posztban erről szeretnék írni pár gondolatot.

elromlik eszköz rossz használt termék elavult gagyi hibás elhasznált kidobni új felújít kicserél töröl hardver szoftver alkatrész típus áram ingadozik forrás stabil beázik melegszik öregedés hálózat stabilitás karbantart kabantartani személy felelős kütyű elhasznál használ tervez terv


Hardveres oldalról tekintve az eszközeink egyszerű alkatrészekből épülnek fel, melyek összességében bonyolult hálózatokat alkotnak. Minden egyes alkatrésznek megvannak az adott típusra jellemző működési tulajdonságai és ezen jellemzők normál üzemi határértékei. Idővel az alkatrészek működési paraméterei változhatnak és változnak is. Az elektromos áram sem egy állandó stabil forrás. A lakásban vagy irodában minden eszköz egy hálózatban működik: a számítógép, monitor, mosógép és a porszívó is. Ezeknek a berendezéseknek az elektromos zavarjainak a kiszűrése az eszköz tápegységének a feladata.
Még ha nem is éri extrém környezeti hatás (beázás, túlmelegedés, stb.) akkor is bejutnak az áramkörökbe bizonyos károsító ingadozások és elektromos tüske jelenségek. Ez az úgynevezett öregedés elősegíti a környezeti- és elektromos károsodásokat is. Amennyiben a hálózatban más eszköz is működik, ami szintén zavarja az áram stabilitását, akkor ez az öregedés mellett a közvetett „károsító tényező”! 


Szoftveres részről nézve a folyamatos fájlmásolások, törlések „szemetet” hagynak a tárolóinkon, memória egységeinken. Eltekintve a szándékos támadásokat, melyeket, egy megfelelő védelemmel el tudunk hárítani, a sok „szemét” előbb- utóbb felgyülemlik. Mi is történne otthon, ha férj nem vinné le a szemetet a megbeszéltek szerint? Természetesen a feleség vinné le, pontosan ugyanúgy, ahogy a rendszereink működéséért felelős személynek is el kell végeznie ezt a „karbantartó” munkát. Lehetőleg úgy, hogy mi ne is vegyük észre. Ha ezt senki nem végzi el, bizony előbb utóbb leszűkül a mozgástér a lakásban. Ezért érezzük azt, hogy a pár évvel ezelőtt megvásárolt eszközünk ma már belassult, akadozik a működése. Elvonatkoztatva a „gyártók érdeke” összeesküvés elmélettől, megállapíthatjuk, hogy amennyiben ugyanarra használjuk az eszközünket, mint azt eredetiekben terveztük, megfelelően karbantartjuk, akkor bizony nem fog „elhasználódni”. De akkor miért kell meghatározott időtávra tervezni? Miért is szükséges időről időre megválnunk szeretett kütyüinktől?  

A válasz a fejlődés. A fejlődni akarás - vágyás és fejlődési kényszer. Ki használ a manapság Windows NT-t? Pedig az akkori MS Office (Office 2000) alkalmazások a mai napig elfutnának rajta. Mégis új telefonjaink, új nyomtatóink, notebookjaink vannak irodáinkban melyeknek majdani cseréjét, igen is be kell terveznünk már most. Azonban, hogy ez milyen időtávot is rejt magában nagyban függ  a terveinktől (például az üzemeltetésre fordított összegektől is). Fontos, hogy minden eszköz élettartama egyedi, így külön-külön kell meghatározni azt. Nem szabad egy hálózati eszközt (swith, router, kiszolgáló, stb.) összehasonlítani egy mobiltelefonnal. Ugyanez vonatkozik az eszközök üzemeltetésére. Még egy mobiltelefon is folyamatos üzemeltetést kíván: Tölteni kell, az e-maileket- képeket időközönként karbantartani, menteni, a rajta futó operációs rendszert és alkalmazásokat frissíteni. Most már látjuk, semmi sem működik magától, a kérdés ez után inkább az, hogy hogyan vásároljunk új terméket és kire bízzuk az ezek üzemeltetését! Erről a következő cikkben írok majd!

Szép napot!
 

Tovább